O nás

Výrobou, dodávkou a montážou tieniacej techniky sa zaoberáme od roku 1992. V našom prvotnom sortimente boli samozrejme predovšetkým horizontálne a vertikálne žalúzie, ale už v roku 1992 sme montovali prvé markízy a nasledujúci rok už prvé motorom ovládané tieniace prvky.

 

 

V oblasti tieniacej techniky sme začali pracovať pred viac ako 29 rokmi. V mnohých smeroch sme boli “pioniermi”. Predovšetkým v uvádzaní na trh inovatívnych materiálov a technológií. Snažíme sa ochrániť Vaše domovy predovšetkým pred prehrievaním a terasy aj pred ostatnými nežiaducimi vplyvmi poveternosti tak, aby vaše záhrady, terasy alebo balkóny boli miestom pre Vašu relaxáciu.

Postupne sme sa vyprofilovali na ateliér pre design vonkajšieho obytného priestoru. Boli sme prvou firmou na slovenskom trhu, ktorá sa zameriava na celkové riešenie vonkajšieho obytného priestoru.

Medzi našich dodávateľov preto patria poprední výrobcovia tieniacej techniky, exteriérového nábytku a množstva súvisiacich doplnkov z celej Európy (Soliday, Pratic, Weinor, KE, Winsol, Markilux, Glatz, Gandia Blasco, Talenti, Fast, Röshults, Serralunga, Todus a mnoho ďalších). Našou jednoznačnou výhodou teda je, že nie sme pri riešeniach obmedzení sortimentom jednej značky a klient u nás môže nájsť dokonalé riešenie. Vzhľadom na naše presvedčenie, že ak majú veci človeku slúžiť a nie ho zaťažovať prehnanou starostlivosťou, sa zameriavame predovšetkým na produkty vyššej kvality. Preto medzi našich klientov patria predovšetkým tí, ktorí hľadajú a ocenia kvalitu a dizajn, prípadne špecifické riešenia alebo komplexné služby. Dokážeme riešiť aj veľmi atypické požiadavky. Spolupracujeme s mnohými renomovanými architektonickými ateliérmi, aj špecializovanými záhradnými architektmi. Okrem štandardných prvkov ponúkame aj luxusné, technicky a dizajnovo dokonalé produkty.

Nami dodávané pergolové clony môžu byť dodané tzv. na kľúč, vrátane podlahy (deckingu z dreva alebo kompozitných materiálov), dizajnového terasového nábytku od známych značiek a dizajnérov, osvetlenia a najrôznejších doplnkov, ako sú vázy a žardiniéry, svietiace stolíky, exteriérové závesy, koberce a množstvo ďalších prvkov, ktoré vytvoria osobitnú atmosféru a z terasy vytvoria naozaj obytný priestor, ktorý si obľúbite.

Neoháňame sa namyslenými a nič nehovoriacimi frázami a “chválenkárskymi” heslami typu “len my sme ten jediný a najlepší dodávateľ” a “len a len naše produkty sú tie NAJ!”“naše riešenia zatienia všetky ostatn锓plníme Vaše sny” a pod. O našich kvalitách a stabilite svedčí predovšetkým naša história a za tie roky stovky realizovaných zákaziek pre tých najrozličnejších zákazníkov – či už privátnych, alebo firemných. To, čo Vám ponúkame my, sú skúsenosti a serióznosť, bez ktorej by sme toľké roky nemohli fungovať pod tou istou značkou a s tými istými telefónnymi číslami a samozrejme široké portfólio produktov a riešení.

Máte špecifické požiadavky a dojem, že ste na našich www stránkach nenašli to správne riešenie pre Vás? Kontaktujte nás, alebo nás osobne navštívte v našom showroome, ktorý je jedným z najväčších na Slovensku. Sme presvedčení, že aj pre Vás nájdeme to správne riešenie.